понеділок, 19 червня 2017 р.

Школи відмовляться від карального оцінювання, - Гриневич

Школи відмовляться від карального оцінювання, - Гриневич

Нова українська школа відмовиться від карального оцінювання дітей. Про це, під час спілкування з освітянами Одеської області, заявила міністр освіти Лілія Гриневич.
«Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. У Новій українській школі буде створено стимулюючу систему – де досягнення підкреслюватимуться на рівні з помилками», - зазначила міністр.
Вона також повідомила, що у початкова школа не буде повністю відмовлятись від оцінювання дітей.
«Ми не зніматимемо оцінювання у початковий школі повністю. Перший-другий клас має бути без оцінок, але у третьому-четвертому діти мають звикати до бальної системи», – зазначила Гриневич.
Міністр також нагадала, що для засвоєння нових методик викладання, підходів до оцінювання та інших елементів нової школи, напередодні старту реформи у першому класі 22 тисячі учителів, які працюватимуть з першокласниками, пройдуть комплексне перенавчання.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Останній дзвоник - 2017

   26 травня у нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника. Випускників урочисто вітали керівник філії Лобова Ірина Анатоліївна, гості - представник компанії Кернел Бовт Олена Іванівна, сільський голова Копієвський Валерій Анатолійович, отець Михаїл, батьки та маленькі першокласники. 









вівторок, 16 травня 2017 р.

Конспект уроку читання для 1 класу "Україна - край мій рідний"

Читання, 1 клас                               Урок __                                      Дата ____
Тема: Україна – край мій рідний.
   Сприймання на слух вірша Леоніда Полтави «Наша Батьківщина». Відповіді на запитання за змістом прослуханого тексту. Вправляння у виразному читанні вірша «Я люблю» (Олекса Кобець). Вправи для розвитку навички читання. Виразне читання і заучування напам’ять вірша Миколи Сингаївського «Найрідніша».
Мета: Збагачувати знання учнів про Україну. Розвивати аудіативні вміння і мовлення учнів, навичку правильного, усвідомленого, виразного читання;
вміння  працювати  над  текстом. Виховувати  почуття  гордості  за свою Батьківщину, патріотичні почуття, любов до рідного краю.
Обладнання: складові таблиці, малюнки по темі.
Епіграф: Можна все на світі вибирати,сину…
                  Вибрати не можна тільки Батьківщину.

вівторок, 9 травня 2017 р.

9 травня – 72 річниця перемоги над фашизмом у Другій світовій війні


   Це свято залишається важливою пам’ятною датою для кожного українця.    
   Це увічнення мужності наших дідів та прадідів, символ надії та віри у світле майбутнє наступних поколінь.
   Ми з повагою згадуємо тих, хто захищав рідну землю, дякуємо їм за відвагу заради свободи нашої країни.
   На світлині – ветеран Чорний Іван Іванович. 

понеділок, 10 квітня 2017 р.

Участь у виставці-ярмарці «Писанка до Великодня»

7 квітня, з метою збереження традицій українського народу, в районному будинку культури відбулася виставка-ярмарка «Писанка до Великодня». Учні нашого класу також прийняли участь у виготовленні виробів на виставку.




вівторок, 4 квітня 2017 р.

Розвивайте і тренуйте логічне мислення дитини

Розвивайте і тренуйте логічне мислення дитини

Освіта.ua разом із проектом «Розвиток дитини» пропонує батькам, які зацікавлені в постійному розвитку здібностей власної дитини, а також вчителям початкових класів та вихователям дитячих садочків нові можливості для розвитку логічного, абстрактного та нестандартного мислення дітей.

субота, 25 березня 2017 р.

Чим зайняти дитину під час весняних канікул?

Чим зайняти дитину під час весняних канікул?

Творчі завдання, які допоможуть з користю провести дозвілля молодшим школярам під час канікул


Запропонуйте дитині декілька яскравих і креативних ідей, які допоможуть не лише з користю для загального розвитку провести дозвілля під час канікул, а й створити прикраси, доповнити інтер’єр власними поробками та весело провести час у родинному колі.
ТВОРЧІ ЗАВДАННЯ
«Прості квіти-саморобки з кольорового паперу». Це завдання ідеально підходить для дитячої творчості. У результаті елементарних дій з кольоровим папером вийдуть красиві квіти, які можна подарувати близьким або прикрасити дім.
«Джунглі своїми руками – дитячі ігрові декорації». Таке завдання допоможе створити тропічний ліс, в який можна вирушити у похід або на екскурсію у дику природу. Творча частина завдання розвиває вправність рук, а ігрова — фантазію, уяву, самостійність.
«Цікава акварельна графіка у вигляді бульбашок». Завдання допоможе створити видовищні візерунки у вигляді мильних бульбашок. Сам процес незвичний і подобається дітям. Проект покликаний розширювати знання дітей про графічні техніки та розвивати естетичне бачення.
«Математичний конструктор для дитячої гри». Така ідея допоможе маленьким будівельникам у формі гри вивчить або повторити числову послідовність арабських та римських цифр.
«Вивчаємо пори року: творчість із перевіркою знань». Проект пропонує батькам провести час із дітьми у спільній творчості. Етапи завдання вдосконалять різноманітні вміння дитини: розфарбовування, вирізання, наклеювання, роботи з діроколом. А вікторина в кінці допоможе в цікавій формі повторити всі знання про сезони, що має дитина.
«Ілюструємо казки в техніці «paper cutting». Проект передбачає створення об’ємних ілюстрацій до улюблених казок, за допомогою яких можна влаштувати незвичайну сімейну виставу.
«Абстрактний живопис дитячими пальчиковими фарбами». Це творче завдання, виконуючи яке, дитина зможе насолодитися процесом: маленький художник зуміє спонтанно виразити свій внутрішній світ, без усіляких настанов і організації з боку дорослих.
«Робимо напис для інтер'єру в техніці стрінг-арт». Цей проект допоможе зробити нескладний, але ефектний декор для дитячої кімнати. Процес складається з двох частин: забивання цвяшків і натягування ниток. Якщо перший процес краще виконувати дорослій людині, то малеча легко справиться з другим. Робота закріплює знання кольорів, тренує моторику, вдосконалює посидючість і розвиває естетичне бачення.
«Браслет із булавок і бісеру власними руками». Таке завдання, що передбачає роботу з бісером, допоможе створити стилізований наручний браслет, який прекрасно впишеться в дитячий стиль. Все що вам треба — гарний настрій, трохи часу і мінімальний набір матеріалів. Бонусом до красивої прикраси стане тренування дрібної моторики дитини.
ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
Завдання у невимушеній і захоплюючій формі розвиватимуть уяву та фантазію учнів початкової школи та допоможуть розкрити індивідуальність кожної дитини.
«Кольорові сни». Завдання забезпечує дитині можливість проявляти себе, створюючи власні неповторні витвори мистецтва.
«Доповни сюжет малюнка». Завдання побудоване таким чином, аби лише трохи підштовхнути дитину у світ чарівництва й мрій, а далі – ведуча роль належить виключно їй.
«Домалюй відсутні частини малюнка». Завдання допоможе розвинути спостережливість і кмітливість, логічне та творче мислення, уміння робити умовиводи й ретельно аналізувати сюжетні елементи запропонованого зображення.
«Домалюй казкового персонажа». Особливістю завдання є те, що в ньому намальована лише частина малюнка, що покликана пробудити фантазію дитини й надихнути її на реалізацію творчого задуму.
«Увага, розшук! Малюємо персонажів»Завдання має дещо незвичну форму, оскільки покликане розбурхати фантазію та уяву дитини, надаючи їй змогу творчо проявити себе. Під час виконання завдань дитина залучатиме знання, здобуті під час читання казок та перегляду мультфільмів, а також власні уявлення про те, як мають виглядати казкові персонажі, запропоновані їй для малювання.
«Вивчаємо фразеологізми». Завдання сприятиме розвитку багатого і зв’язного мовлення, адже пропонує дитині у цікавій і незвичній формі поміркувати над запропонованими фразеологізмами та вивчити їхнє значення.
«Створіть власний календар». Це завдання дозволить покращити орієнтацію дитини в календарі, розвиватиме дрібну моторику та вміння підбирати потрібні кольори.
«Малювання по крапках». Це завдання стане гарним помічником у розвитку в дитини чіткої координації дрібних рухів та просторового сприйняття. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме всі функції уваги, навички рахунку та зорову пам’ять.
«Малюємо по клітинках». Це завдання сприятиме розвитку навичок письма, дрібної моторики та координації рухів, а також уваги та просторової орієнтації.

пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Весняні канікули 2017

Картинки по запросу весняні канікули

Весняні канікули триватимуть з 25 березня по 2 квітня. 
До школи на навчання 3 квітня. Приємного відпочинку!

понеділок, 20 березня 2017 р.

20 березня весь свiт вiдзначає Мiжнародний день щастя

   Міжнародний День Щастя (International Day of Happiness) — святкується щороку 20 березня. Проголошено ООН 28 червня 2012 року.

Картинки по запросу 20 березня міжнародний день щастя

   Таке рiшення прийняла Генеральна Асамблея ООН на своїй останнiй сесiї. Пропозицiю щодо вiдзначання Мiжнародного Дня Щастя, висунуту представниками королiвства Бутан, одноголосно пiдтримали всi 193 члена асамблеї.
   Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня — День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi і сонце свiтить однакову кiлькiсть часу практично на всiй територiї земної кулi. Таким чином, цей день символiзує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi.

неділя, 19 березня 2017 р.

Розмальовка «Державний гімн України»

Розмальовка «Державний гімн України»

   Ця розмальовка містить текст Державного гімну України та в завершеному вигляді (після розмальовування) слугуватиме дитині наочним матеріалом і складовою її патріотичного виховання. Дитині пропонується розмалювати зображення, які присутні на сторінці: прапор і герб нашої держави, китиці калини й колоски пшениці, а також зображення козака Мамая, який є важливим духовним символом України. Виконуючи завдання, дитина зможе потренувати творче мислення, уміння підбирати потрібні кольори, дрібну моторику, а головне – відчути приналежність до своєї батьківщини.
   Завантажити безкоштовно можна ТУТ.

вівторок, 14 березня 2017 р.

15 завдань для вивчення української абетки

15 завдань для вивчення української абетки

«Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям дитячих садочків практичні завдання, що допоможуть у цікавій формі познайомити дитину із літерами української абетки. Виконання таких завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять письмом і читанням, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.
Алфавіт-лабіринт. Таке цікаве завдання познайомить дитину із написанням літер, а подорож лабіринтом розвиватиме дрібну моторику й логіку, готуючи дитину до більш складних вправ.
Відтворюємо українські літери. Це завдання навчить малюків розрізняти літери та сприятиме розвитку дрібної моторики дитини.
Відшукай літеру поміж інших. Таке завдання допоможе навчитися розрізняти літери, швидко знаходити їх у словах, переконатися, що літери можуть повторюватися у словах.
Розмалюй літери української абетки. Це завдання покликане допомогти дитині засвоїти правильне написання великих друкованих літер, паралельно розвиваючи увагу, спостережливість, зорову пам’ять та дрібну моторику.
Знайди літери алфавіту. Завдання сприятиме розвитку спостережливості та запам’ятовуванню великих літер абетки. Під час виконання завдання дитина вчитиметься концентрувати увагу, що стане у пригоді під час уроків у школі.
Впізнай та домалюй літеру. Це завдання допоможе закріпити написання великих літер алфавіту, вчитиме розпізнавати букви, що сприятиме поступовому переходу до самостійного читання.
Складаємо літери із частин. Таке завдання – це своєрідний конструктор-пазл, який допоможе дитині у незвичній формі закріпити знання про те, як виглядають літери українського алфавіту.
Розмальовка за великими та малими літерами. Завдання не тільки познайомить дітей із зовнішнім виглядом великих і маленьких літер, а й розвиватиме дрібну моторику рук малюків.
Розмальовка «Українська абетка». Таке завдання у цікавій формі познайомить дитину з зовнішнім виглядом літер, а можливість розфарбувати кожну не лише дозволить запам’ятати, як вона пишеться, а й розвиватиме дрібну моторику, вміння обирати й поєднувати кольори.
Розпізнаємо українські літери у словах. Це завдання створене для дітей, які вже вивчили абетку. Воно розвиває фонематичний слух, лексичний запас, навички аудіювання, вміння працювати самостійно.
Малюємо за українським алфавітом. Завдання допоможе не тільки пригадати український алфавіт, а й сприятиме розвитку творчих здібностей, уваги, зорової координації, дрібної моторики, умінню поєднувати кольори.
Літерний лабіринт. Завдання допоможе у цікавій формі повторити й закріпити знання порядку літер в алфавіті та сприятиме розвитку уваги, спостережливості, логічного мислення.
Збери українську абетку. Завдання має 2 ступені складності: у першому варіанті пропонується заповнити пропущені місця для 7 літер алфавіту, а в другому – майже половину – 14 пропущених літер. Дитина має пригадати абетку, порядок розташування літер і розмістити кожну на своє місце.
Вчимося писати літери української абетки. Це завдання допоможе навчитися красиво й правильно писати друковані літери. Для полегшення навчання спочатку дитина працюватиме з пунктирними лініями, і лише потім переходитиме до самостійного написання букв.
Прописи літер української абетки. Це завдання є першим кроком до красивого почерку в майбутньому. Виконуючи запропоновану вправу, дитина навчиться правильно й каліграфічно писати прописні літери української абетки.
Кожне завдання із запропонованих можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

14 березня в Україні вперше відзначатимуть День українського добровольця

  Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.
Картинки по запросу 14 березня день добровольця

                Добровольці 
Вибирають спати не у теплій хаті, 
А в ровах, окопах в цю осінню ніч. 
Хлопці-добровольці будуть вирушати, 
Щоби визволяти український схід. 
Вибирають чути, як ревуть снаряди, 
Риють землю бомби, виють літаки. 
Вибирають танки, кулі, автомати, 
Замість страви вдома, їсти сухпайки. 
Кинули дивани, вимкнули новини 
І нові події створюють самі. 
Хлопці-добровольці, ви прийдіть живими! 
Хай минають кулі вас у цій війні. 
Хай маленькі діти не ростуть без тата, 
Хай батьки-герої всі прийдуть назад. 
Досить, що сьогодні сплять не в теплій хаті, 
А в вогких окопах і під рев гармат. 
Досить, що не спали матері й дружини 
І молились щиро в цей жорстокий час. 
Хлопці-добровольці, ви прийдіть живими! 
В світі стільки горя… Досить. Буде з нас.

четвер, 9 березня 2017 р.

Читаємо прислів'я по складах

Читаємо прислів'я по складах № 1 (українська мова)

  Це завдання допоможе дитині покращити навички читання по складах, розвиваючи при цьому всі функції уваги, пам’ять і мислення, а також збагачуючи словниковий запас і кругозір. У завданнях дитині пропонуються пронумеровані кубики, на кожному з яких написаний певний склад, а разом вони утворюють речення (прислів’я «Добре ім'я краще багатства»).
   Прочитати детальніше та завантажити завдання можна ТУТ


вівторок, 7 березня 2017 р.

Тематичні кросворди для молодших школярів

Тематичні кросворди для молодших школярів
  Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, а також вчителям початкових класів та вихователям груп подовженого дня нові можливості для всебічного розвитку інтелекту молодших школярів.
Запропоновані завдання у формі тематичних кросвордів допоможуть розширити світогляд учнів 1-4 класів, збагатити їх лексичний запас, поглибити знання про різні сфери людського життя. Крім того, вони у невимушеній формі познайомлять дітей з новими поняттями.
Розгадування кросвордів сприятиме розвитку логічного мислення, уваги та спостережливості, формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню зацікавленості в пізнанні нового та впевненості у собі та своїх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.
Якщо дитині складно засвоїти календарні чи часові поняття, скористайтесь завданнями з підказками «Місяці року», «Час»: тренуємо мислення«Дні тижня». Ці завдання-кросворди, як і кожна інтелектуальна головоломка, сприятимуть кращому засвоєнню понять, а також дозволять покращити такі важливі поведінкові навички, як цілеспрямованість і посидючість.
Повторити й поглибити відомості про флору можна за допомогою незвичних кросвордів у картинках «Квіти» або «Фрукти та ягоди». Виконання таких головоломок допоможе дитині повторити правопис назв рослин та їх плодів, тренуючи при цьому пам’ять, увагу та дрібну моторику. Кросворд відрізняється від класичної форми, адже замість запитань дитині пропонуються зображення.
Для хлопчиків дуже цікавими будуть кросворди в картинках на технічну тематику. Пропонуючи дитині завдання «Машини»«Літальні апарати»«Моделі кораблів», ви не лише сприятимете розвитку зацікавленості різноманітними моделями техніки, а й допоможете у цікавій формі вивчити їх назви й, відповідно, правопис, потренувати пам’ять, увагу, мислення й логіку. Виконуючи завдання, дитина збагатить словниковий запас і кругозір, а також матиме можливість зацікавитись пошуком додаткової інформації, щоби більше дізнатись про призначення кожної моделі.
Майбутні музиканти чи просто діти, які цікавляться музикою, із задоволенням розгадуватимуть кросворди «Музичні інструменти» або «Ноти й інтервали». Ці музичні головоломки допоможуть дитині запам’ятати назви різних музичних інструментів (духових, ударних, струнних тощо), основних музичних інтервалів і повторити назви нот, тренуючи при цьому пам’ять і мислення.
Знайомити зі світом професій треба з раннього віку, і тут у нагоді стане кросворд «Професії»: думки про майбутнє. Це тематичне завдання-кросворд, присвячене професіям, дозволить дитині не тільки потренувати кмітливість, увагу та мислення, а й поміркувати над власним майбутнім, прислухатись до себе й виокремити серед багатьох професій ту, яка є цікавою.
Кожне запропоноване завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.
Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. 

пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Генератор математичних завдань для дітей

Генератор математичних завдань для дітей

   Освіта.ua спільно з проектом "Розвиток дитини" пропонує учителям початкової школи і батькам нову можливість для навчання дітей математиці – "Генератор практичних завдань". Сервіс слугуватиме дітям відмінним помічником під час набуття навичок виконання простих арифметичних операцій із натуральними числами.

   Виконання математичних завдань на додавання, віднімання, множення та ділення, складених "Генератором", дозволить дітям поступово, не форсуючи та не відчуваючи академічного тиску, вдосконалити свою арифметичну майстерність. А батькам – більше не турбуватись про пошук математичних вправ для своєї дитини.
   Ознайомитись детальніше та завантажити завдання можна ТУТ.

пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

День рідної мови у школі

   До Дня рідної мови учні нашої школи підготували українські народні пісні і виступили кожен зі своїм номером. Пролунали такі пісні: «Галя по садочку ходила», «Несе Галя воду» та український народний танець. Наприкінці свята учні 9 класу пригостили всіх присутніх смачними варениками з картоплею.












вівторок, 21 лютого 2017 р.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Картинки по запросу 21 лютого міжнародний день рідної мови

                Рідна мова
Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

З родинного гнізда, немов пташа,
Ти полетиш, де світу далечизна,
Та в рідній мові буде вся душа
І вся твоя дорога, вся Вітчизна.

У просторах, яким немає меж,
Не згубишся, як на вітрах полова.
Моря перелетиш і не впадеш,
Допоки буде в серці рідна мова.  Дмитро Павличко 

понеділок, 20 лютого 2017 р.

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Картинки по запросу день героїв небесної сотні
   Відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

вівторок, 14 лютого 2017 р.

Зустріч з воїнами-афганцями

   14 лютого 2017 року в нашій школі відбувся виховний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану «Афганістан болить в моїй душі». На зустріч були запрошені наші земляки, воїни-афганці: Свищ Віктор Миколайович, Свидюк Сергій Борисович, Вовкотруб Василь Андрійович. Після виступу учнів відбулося живе спілкування. Учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання, переглянути книгу, принесену Свищем В.М.. Вдячні слухачі подарували ветеранам квіти та сфотографувалися з ними на пам'ять.
   Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року – 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів). В спецоперації в Афганістані прийняли участь 160 тисяч українців, з них 3360 не повернулися додому. 15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. 






пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Головоломки з арифметики для дітей

Головоломки з арифметики для дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам молодших школярів та вчителям початкової школи арифметичні головоломки для дітей з додавання, віднімання, множення та ділення.
Головоломки допоможуть дитині потренуватись у виконанні арифметичних дій та закріпити відповідні математичні навички.
Кожне завдання містить дві головоломки у яких необхідно поступово розв’язати декілька прикладів на різні арифметичні дії, щоби повністю заповнити пропущені доданки та відповіді.
Виконуючи ці завдання дитина розвиватиме навички логічного мислення та увагу, оскільки у завданнях треба проаналізувати вихідні дані, тобто спочатку звернути свою увагу на приклади, в яких відомий результат та є хоча б один доданок (якщо це додавання) або множник (якщо це множення), й розв’язати їх, а потім поступово заповнити всі інші клітинки.
Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному принтері та використовувати необмежену кількість разів.
Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.
Завантажити головоломки можна тут: http://osvita.ua/school/54132/.


неділя, 22 січня 2017 р.

З Днем Соборності України!

Картинки по запросу день соборності України

Богдан-Ігор Антонич
БАТЬКІВЩИНА
«Що це є Батьківщина?» - раз питалась Оля,
а батько радо відповів на це дитині:

«Знай, Батьківщина - це ріка, що серед поля,
поза селом, ген, попід лісом, тихо плине,
це в саді нашому дерева, зілля, квіти,
це на ланах пшениця золотокоса,
це той, що віє з піль, пахучий теплий вітер,
це на левадах скошена трава в покосах,
це наші всі пісні і молитви щоденні,
це рідна мова - скарб, якого ти не згубиш,
це небо, синє вдень, а серед ночі темне,
це, моя Олю, все, що ти так щиро любиш».
(березень 1933, за В. Белзою, польським поетом)

вівторок, 17 січня 2017 р.

пʼятниця, 13 січня 2017 р.

14 січня в Україні святкують Старий Новий рік – Новий рік за старим стилем, або Василя – покровителя хліборобства.

Картинки по запросу зі старим новим роком

   Шановні гості блогу! Прийміть найщиріші побажання здоров’я, добробуту, злагоди, благополуччя, щастя, родинного затишку, тепла та всього самого найкращого.

Більше про це свято можна прочитати тут: http://www.shevkyivlib.org.ua/derzhavni-zakupivli/534-traditsii-i-sviata-stary-novy-rik-svyato-vasilya.html.

вівторок, 10 січня 2017 р.

МОН проведе моніторинг якості початкової освіти

МОН проведе моніторинг якості початкової освіти

В Україні вивчать стан читацької та математичної компетентностей учнів початкової школи

У Міністерстві освіти підписаний наказ про проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти.
Зокрема, документ передбачає проведення у 2017 році загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи.
Детальніше можна прочитати тут: http://osvita.ua/school/53852/.

пʼятниця, 6 січня 2017 р.

Шановні гості блогу! Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!


Картинки по запросу з різдвом христовим

   Від усієї душі бажаю міцного здоров’я, здійснення мрій, вірних друзів та веселих свят з дорогими серцю людьми.